KONTAKTA OSS

Kontorstider: 08:00 – 17:00

phone  08-562 159 10

e-post  info@snillebemanning.se

Besöksadress / Postadress

Snille Bemanning AB
Kungsgatan 71 | 112 27 Stockholm

org.nr: 556681-7143

Kontaktformulär

Vill du bli kontaktad av en säljare? Fyll i dina uppgifter nedan så återkommer vi snarast.

Mail från snillebemanning.se

Personalen på huvudkontoret

Jenniefer Berg
Tech Recruiter and Consultant Manager
08-562 159 18
jenniefer@snille.se

Ida Mattsson
Marketing Coordinator
08-562 159 23
ida@snille.se

Lena Sköld
Tech Recruiter and Consultant Manager
08-562 159 19
lena@snille.se

Robert Lindberg
CEO
08-562 159 21
robert@snille.se

Maria Cammell
Tech Recruiter and Consultant Manager
08-562 159 16
maria@snille.se

Isak Nilsson
Senior Advisor
08-562 159 11
isak@snille.se