KONTAKT

 

 

KONTAKTFORMULÄR

Vill du bli kontaktad av en säljare? Fyll i dina uppgifter nedan så återkommer vi snarast.

Namn

E-post

Telefonnummer

Meddelande


Besöksadress / Postadress

Snille Bemanning AB
Kungsgatan 71
112 27 Stockholm

org.nr: 556681-7143

phone  08-562 159 10

e-post  info@snillebemanning.se

Kontorstider: 08:00 – 17:00

PERSONALEN PÅ SNILLEKONTORET

Isak Nilsson
VD
08-562 159 10
isak.nilsson@snillebemanning.se

 

Robert Lindberg
Försäljningschef

08-562 159 21
robert.lindberg@snillebemanning.se

Ulrika Holmgren
Rekryterare
08-562 159 10
ulrika.holmgren@snillebemanning.se

Sofie Palm
Rekryterare

08-562 159 23
sofie.palm@snillebemanning.se

 

 

Lena Sköld
Rekryterare
08-562 159 19
lena.skold@snillebemanning.se

Emma Mattsson
Rekryterare
08-562 159 15
emma.mattsson@snillebemanning.se

Mikael Lundré
Säljare
08-562 159 24
mikael.lundre@snillebemanning.se

Stefan Lilja
Säljare

08-562 159 10
stefan.lilja@snillebemanning.se

Registrera ditt CV på 30 sekunder

Gör det nu!